KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12476314
nr 1247 6314
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Sovande man, signerad. Olja på duk, 46x38
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:10:22
8/4 20:05:22
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel